Nejnovější recenze ze sekce Hodinky

Přidáno: 23. ledna 2024

• Kvalitní
  • Elegantní
  • Odolné

Do hodinek jsem se zamiloval na první pohled při asi třetím videu, kterým jsem se snažil získat ve světě hodinek trochu přehled. Minimalisticky funkcionalistický styl Bauhausu je přesně to co sem hledal. O značce jsem dřív neslyšel a měl jsem obavy jestli bude kvalitní a jestli jejich vodotěsnost 3 bary bude stačit na něco co doufám že vydrží na celý život. Čím více recenzí a videí, jak o hodinkách samotný, tak i o jejich historii a designérovi jsem viděl, tím více mě uchvacovali a utvrzovali v tom, že jsou správná volba. Každému kdo o nich uvažuje doporučuji udělat totéž a uvidíte že na ně na internetu nenajdete špatného slova. Vodotěsnost uvádí z nějakého důvodu obchodníci 3 bary ale na hodinkách je vyryto 5 bar, čehož se pro účely hodinek s koženým páskem nebojím, měly by přežít déšť, mytí rukou a podobně. Můj osobní kousek se po prvních pár dnech nošení předbíhá cca 19 s za den a četl jsem, že cokoli do 30 s je u automatických hodinek v rámci přijatelných mezí. Také jsem četl že léty používání se doba předbíhání zkrátí. Tato cenová kategorie je stále jen vstupní schůdek do světa hodinek a přesně to autor zamýšlel, jelikož Bauhaus je o poskytování esteticky příjemných a průmyslem kvalitně dělaných věci masám lidí, ne jen šťastným pár procentům. Přes jejich přijatelnou cenu si myslím že už jde o kvalitní výrobek s potenciálem vydržet dlouho a jejich nadčasový, do detailu geniální a jednoduchostí krásný design bych zvolil kdykoli před možností dostat jiné i mnohem dražší modely a značky. Za zmínku stojí například barva ciferníku, která není jednoduše bílá, ale lehce reflektuje podmínky okolního světla i do béžově teplejších odstínů. Ručičky jsou lehce zahnuté směrem k ciferníku, pro lepší odečítání času a spolu se zakřivením safírového dómu hrají v nádherné symfonii. Zmíněné vypouklé sklíčko také na ciferník pod světlem vykresluje jemné odlesky a celkové zakulacení těla hodinek má za cíl, že i při tloušťce 10 mm na ruce vypadají extrémně tenké s pocitem, jako by tam vůbec nebyly.

Casio MTP-1308PD-1B

Casio MTP-1308PD-1B

Ověřený zákazník TimeStore.cz Veruna

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

Zakoupeno v TimeStore.cz

• Na hodinkách je krásně vidět čas
Diesel DZ4283

Diesel DZ4283

Ověřený zákazník TimeStore.cz Hlavoush

Zakoupeno v TimeStore.cz

• Hodinky skutečně robustní,zasazené do "kusu poctivého materiálu",proto jsou i těžší na ruce,jde o zvyk.Přitahují pozornost okolí (v dobrém slova smyslu).Zatím jdou přesně.
  • Hůře viditelná datumovka pod logem firmy.U hodinek nebyl přiložen návod v češtině,ale to je spíše chyba obchodu Timestore.

Zákazník se musí připravit na úpravu délky řemínku(já zkracoval o tři články).Nevidím to jako nevýhodu,běžná věc u hodinek.

Prim W91P.13202.A

Prim W91P.13202.A

Ověřený zákazník Zlatnictví Noemi Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

Zakoupeno v Zlatnictví Noemi

Citizen BN0158-85X

Ověřený zákazník TimeStore.cz Tom

• solární pohon Eco Drive, není nutná výměna baterie
  • krásná zelená barva
  • otočná luneta se svítícím bodem, skáče po minutě
  • šroubovací korunka
  • skvělý ocelový tah s jednoduchou potapěčskou extenzí
  • výborně svítí ve tmě díky Lumi Brite
  • splňují normu ISO 6425
  • Jedinou slabinou je zkracování tahu, jelikož je v každém článku malá vložka, musí být člověk velmi opatrný, aby ji neztratil.

Jedny z nejlepších hodinek v potapěčském stylu s kvalitním ocelovým tahem, výbornou luminiscencí a fantastickým poměrem mezi cenou a kvalitou.

Citizen CB0010-88E

Tommy Hilfiger 1791835

Tommy Hilfiger 1791835

Ověřený zákazník TimeStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

Zakoupeno v TimeStore.cz

Rychlé dodání, krásné kvalitní hodinky. Jsou těžší ale pro mužskou ruku ideální. Pasek se dá zkrátit. Jsou lehce nastavitelné. Přišly v nádherné krabičce!
Přítel byl nadšený.

Casio EF-527D-1A

Casio EF-527D-1A

Ověřený zákazník TimeStore.cz Rudolf

Zakoupeno v TimeStore.cz

• perfektni zpracovani,pomer vykon cena
  • možna by ručičky mohly být výraznější,hlavně minutová,
  • skvělý kovový tah za tu cenu
  • slabši lumi
Seiko SPB187J1

Seiko SPB187J1

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. ledna 2024

Zakoupeno v hodinky-365.cz

Hodinky jsou opravdu hezké po všech stránkách. Zpracování , vzhled, kovový náramek. Na ruce jsou příjemné. Jenom je třeba počítat s tím, že mají průměr 42 mm a při horším zraku na blízko jsou již hůře čitelné.

Invicta 41006

Invicta 41006

Ověřený zákazník Hodinky Invicta Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2024

Zakoupeno v Hodinky Invicta

Casio LTP-1259D-7B

Casio LTP-1259D-7B

Ověřený zákazník Hodinky.cz Luboš K.

• JEDNODUCHOST
  • FUNKČNOST
  • KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
Bering 15630-707

Bering 15630-707

Ověřený zákazník Žilka Hodinky Ověřený zákazník

Zakoupeno v Žilka Hodinky

Dobrý obchod kvalitní Produkt.

Boccia Titanium 3608-13

Boccia Titanium 3608-13

Ověřený zákazník Helveti.cz Hana Ka

Zakoupeno v Helveti.cz

Hodinky, mají velký dobře čitelný ciferník, ale malé okénko datumovky, které je hodně špatně vidět.

Guess W1293L1

Swiss Military Hanowa 7058.1838

Swiss Military Hanowa 7058.1838

Ověřený zákazník Zaminutu.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Zaminutu.cz

Dlouho jsem hledal a konečně našel zelené hodinky se zeleným páskem v odstínu mého oblíbeného fotbalového klubu. Samotné hodinky jsou klasické s minerálním sklíčkem, vodotěsné, poháněné jednoduchým strojkem Ronda 515, deklarovanou přesnost 10 - 20 vteřin za měsíc. Nemám hodinky dlouho, ale odhaduji, že můj kus se vejde tak do třívteřinové odchylky za měsíc. Krom již zmíněného barevného odstínu se mi na hodinkách líbí i neobvykle řešený řemínek v části přiléhající k tělu hodinek. Materiál řemínku je velmi příjemný.

Festina 20423/3

Festina 20423/3

Ověřený zákazník TimeStore.cz Jarek

Zakoupeno v TimeStore.cz

Naprostá elegantní špička :-)

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]