Nejnovější recenze ze sekce Hodinky

Zeppelin 8680-3

Zeppelin 8680-3

Ověřený zákazník Hodinkovna.cz Vladimír Vojta

Zakoupeno v Hodinkovna.cz

Nejlepší poměr cena "výkon" jaký znám.

Obecně řečeno německý hodinářský průmysl se vrátil na výsluní

Adriatica A3578.5253Q

Festina 20574/1

Festina 20574/1

Ověřený zákazník GOLDEX J.T

Zakoupeno v GOLDEX

Byl to dárek, zatím velká spokojenost.

Storm Starletti ICE 47313/IC

Storm Starletti ICE 47313/IC

Ověřený zákazník STORM Ověřený zákazník

Zakoupeno v STORM

• Hodinky jsou nádherné,lehké a elegantní.
Lorus RM347GX9

Lorus RM347GX9

Ověřený zákazník TimeStore.cz Rony

Přidáno: 23. února 2024

(naposledy upraveno 23. února 2024)

Zakoupeno v TimeStore.cz

Hodinky přišly s vybitou baterií, což by nemělo být. U všech hodinek by měla být informace při koupi o maximální délce řemínku. Ušetříte si tak hodně dotazů stran zákazníků.

Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue Nato

Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue Nato

Ověřený zákazník HodinkyTraser.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v HodinkyTraser.cz

• Unikáítní podsvícení ručiček a jednotlivých hodin. 12. hodina je podsvícena jinou barvou pro lepší orientaci ve tmě.
  • Hodinky lze zakoupit v různých barvách ciferníku, řemínku a různých typech řemínků.
  • Pouze 1 kolečko pro přenastavení času. Nic složitého a velmi elegantní.
  • Safírové antireflexní sklíčko. Takže šance na poškrábání sklíčka je velmi nízká.
  • 24. hodinový formát
  • Vysoká vodotěsnost
  • Na fotkách, Trigalight podsvícení vypadalo o něco jasněji, než ve skutečnosti, ale pomalu si zvykám.

Nejdříve mě zaskočila cena, ale až když jsem si o hodinkách něco přečetl, tak jsem pochopil, že to nejsou hodinky, které se dají koupit v obchodě na náměstí.

Naprosto mě překvapila možnost si vybrat mezi různýmy barvami ciferníků, barev řemínků a materiály řemínků. Takže když jsem si vybral já (a to jsem občas dost vybíravý), tak si musí vybrat každý.

Úplně jsem nevěděl co čekat od podsvícení Trigalight, protože jsem to nikdyna živo neviděl. Každopádně podsvícení je o trochu slabší, než na fotkách, ale lze si na to velmi rychle zvyknout.
Co by ale bylo opravdu skvělé by bylo, kdyby byly podsvícené i minuty (pro rozlišení od hodin třeba jinou barvou). Ale chápu, že kdyby se to opravdu povedlo, tak by cena hodinek už nebyla tak rozumná, jako v tomto případě.

Trochu jsem měl obavy o to, aby když si nasadím hodinky, tak aby řemínek nebyl moc volný nebo moc neškrtil. U mých předchozích hodinek (Samsung) to právě byly tyto 2 možnosti a nebylo to moc pohodlné.
Naštěstí se mé obavy nevyplnily a řemínek je děrovaný, jako kdyby byl na zakázku, přesně na moji ruku. Takže bez problému.

Taktéž mě překvapila vyšší vodotěsnost a vysoká tvrdost sklíčka.
Jsou vodotěsné až do 100m, takže pro normální smrtelníky více než dost.
Sklíčko je ze safíru a je antireflexní. Takže sklíčko může být poškrábáno (nebo jinak poškozeno) jen safírem nebo tvrdším materiálem. To vidím jako velké plus, protože není třeba dokupovat tvrzené sklo nebo fólii.

Další plusy a mínusy hodinek už tady vypisovat nebudu, protože bych se jen opakoval. Vše je ve výhodách a nevýhodách produktu.

Chvílím taktéž i péče o zákazníky, protože mi na moji banální otázku odpověděli velmi rychle (vše přes email).

Bowa LO334-14-163L

Bowa LO334-14-163L

Ověřený zákazník Hodinkovna.cz Kvido

• Cenově dostupné kvalitní hodinky
  • Pěkné barvy

Atraktivní hodinky pro ženy. Nízká cena, ale kvalita je velmi dobrá. Koupeno jako dárek k narozeninám. Manželce se velmi líbily.
Super barvy, pohodlně se nosí. Řemínek hodinek se dobře zapíná. Cena hodinek je velmi férová nabídka. Obchod doporučuji, protože své zboží dodává velmi rychle.

Boccia Titanium 3580-05

Boccia Titanium 3580-05

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v hodinky-365.cz

• Titanové hodinky s krásným řemínkém (spona je také z titanu)
  • Velký přehledný ciferník s datumovkou
  • Safírové sklíčko, voděodolnost do 100M :P
Weide UV1708B

Weide UV1708B

Ověřený zákazník eshophodinek.cz Tom

Zakoupeno v eshophodinek.cz

Hodinky jsou moc zajimave,ale kolecko ktere ukazuje minuty je vazne spatne videt,takze kdyz hur vidite a nebo trochu za sera absolutne nemate sanci zjistit kolik je hodin.

Perfect PF00437

Perfect PF00437

Ověřený zákazník Hodinkovna.cz Vlasta K.

Zakoupeno v Hodinkovna.cz

Hodinky jsou moc pekne .bohuzel na mou ruku moc velke a pasek nejde zkratit,proto jsem vracela.

Rotary GS05354/05

Citizen JY8148-08L

Ověřený zákazník Helveti.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2024

Zakoupeno v Helveti.cz

• Chtěl je Citizen a jsou nádherné :-)
Thomas Sabo WA0296-218-203

Casio MDV-107-1A3

Casio MDV-107-1A3

Ověřený zákazník hodinky-sperky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v hodinky-sperky.cz

Velmi hezké hodinky.Na ruce vypadají a vynikají mnohem lépe než na fotkách.

Wenger 01.1543.108

Wenger 01.1543.108

Ověřený zákazník TimeStore.cz Dano

Přidáno: 20. února 2024

(naposledy upraveno 20. února 2024)

Zakoupeno v TimeStore.cz

Diesel DZ7414

Diesel DZ7414

Ověřený zákazník KOKU.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v KOKU.cz

Hodinky odpovídají v realitě odpovídají prezentaci.

Casio GW-M5610U-1

Casio GW-M5610U-1

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Maris

Zakoupeno v hodinky-365.cz

G Shock jsem chtěl už dlouho a dlouho jsem také vybíral, respektive zvažoval, co od nich chci. A vzhledem k tomu, že barometr, kompas a pod. nevyužiju, ale chtěl jsem hodinky, které mohu mít na ruce pořád bez ohledu na to, co zrovna dělám, mají solární nabíjení a ještě rádiem řízené, zvolil jsem nakonec tyto. Za necelých 3500,- paráda. Na druhou stranu, když dorazily, měl jsem pocit, že jsem si koupil dětskou hračku...15 let nosím chrono Festiny a tyhle G Shocky mi připadaly neskutečně malý. Fakt jsem chvíli přemýšlel, že je vrátím a objednám jiný. Pak jsem si ale řekl, že jim dám šanci (mimochodem, rozměrově nejsou menší, než ty Festiny, možná ten pocit dělá vyvolává vnitřní rámeček s popisy). Ve čtvrtek jsem je dal na ruku a v neděli už jsem s nimi byl docela v pohodě. Jsou neskutečně lehký, občas se musím podívat, jestli jsem je neztratil a díky materiálu jsou na ruce příjemný. Nastavit je podle svého trvá vzhledem k omezeným funkcím chvíli, jde jenom o to pochopit ovládání. Přiložený návod pomůže, ale využil jsem youtube, tam je návodů dost.
Jednu výtku ale mám. Budík, jediná funkce hodinek, kterou bych využíval pravidelně, je nepoužitelná. Na slabý zvuk by se asi dal zvyknout, i když s například v zimě ve spacáku bych je určitě neslyšel, ale hlavně zvuk se ozývá přesně 9 vteřin a nikde jsem nenašel, že by to šlo prodloužit. Nedokážu si představit, že mě po celodenní práci vzbudí ve 3 ráno, když chci jít do lesa. Takže budíků mají hodinky sice 5, ale nenapadlo mě díky výše zmíněnému jakékoliv využití. Možná jako upozornění na "něco" během dne, ale na to je efektivnější mobil.
Moje první G Shock, mám z nich radost, líbí se mi vzhledově, ale dokážu si představit, že za rok poputují na zápěstí k synovi a já si pořídím trochu větší. A určitě si je zase koupím tady, skvělý obchod a výborný youtube kanál

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25