Citizen JY8100-80L

19 665 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z TimeStore.cz

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma89 % • 460 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta77 % • 4 592 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 573 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 18 249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 2 430 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 17 937 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 7 744 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekZdarma95 % • 4 218 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 575 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 429 recenzíDalší informace

Značka
Světový čas
Ovládání signálem
Podsvícení

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Produkt je výborný a proto jsem si ho také vybral. Tuto značku mám rád už mnoho let. Je jak vzhledově, tak technicky na výši. Už před 20lety jsem si z Německa přivezl hodinky značky Citizen a jsem s nimi nad míru zpokojen. Tenkrát jsem jel pro tip podobný nyní koupenému, ale byl jsem tam v Prosinci a oni vyšli na krám až v Lednu. Proto jsem koupil trochu jiné. Není jsem dospěl k tomu, abych si koupil to po čem jsem tenkrát toužil. Jirka Procházka

• , zakoupeno v Zaminutu.cz

• je to můj styl

škoda že není přiložen návod k používání v češtině

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Přesné na provoz a pohon eco-drive používám u Jiných hodinek Citizen již 25 let.

Doporučuji, krásné a spolehlivé pro denní nošení.

Značka
Stopky
Světový čas
Ovládání signálem
Podsvícení

Hodinky Citizen Skyhawk Radio Controlled JY8100-80L jsou jako stvořené pro milovníky přesného času, jehož zobrazení zajišťuje multifrekvenční rádiové řízení času. Tento model je napájen solární energií (Eco-Drive) a díky použití titanu Super Titanium™ je jeho nošení mimořádně pohodlné. Jedná se o pilotně laděný model, který však výborně poslouží i při každodenním nošení... Hodinky Citizen Skyhawk Radio Controlled JY8100-80L jsou jako stvořené pro milovníky přesného času, jehož zobrazení zajišťuje…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Zaminutu.cz

• je to můj styl

škoda že není přiložen návod k používání v češtině

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Doporučuji, krásné a spolehlivé pro denní nošení.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Materiálové zpracování, šíře funkcí. Výborná cena s ohledem na kvalitu.

Nic.

• Super
  • , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Kvalitní hodinky bez údržby a mají vše co od hodinek potřebuji. Vyzdvihl bych odolnost a lehkost hodinek.
    • O žádné nevim
    • Snad podsvícení by mohlo být lepší
  • , zakoupeno v Inhodinky

Mám je sotva den, tak se seznamujem.

• Titanové provedení
    • Safírové sklíčko
    • Eco-drive
    • Radio controlled
    • Vodotěsnost
    • Mnoho užitečných funkcí

Splnil jsem si svůj sen..nádherné precizně vyrobené hodinky. Citizen je záruka špičkové kvality za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Měl jsem v životě hodně hodinek, hodně jsem jich i zničil! Spokojenost maximálně, neboť preferuji sportovní hodinky a doufám, že to budou moje poslední, které mne i přežijou. Už delší dobu jsem je měl totiž vyhlednuté a jsem rád, že jsem se pro ně rozhodl i koupil si je!

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Zatím se s výrobkem seznamuji
    • Design