Timex T2N310

bateriové - quartz
Materiál pouzdra
Barva řemínku
stříbrná

Ohromující pánské hodinky T2N310 Pánské hodinky T2N310 jsou to pravé pro Vás, pokud máte rádi neobyčejnost. Pánské hodinky ohromí nejen Vás, ale také Vaše okolí. Pánské hodinky T2N310 mají v ocelovém pouzdru zobrazena všechna čísla, takže snadno poz

• Přehledné
    • Podsvícení
    • Odolné
    • Klasický design
    • .

Moje druhé hodinky Timex, ty první byly Triahtlon ironman, s ručičkami a digitálním displejem, které jsem našel kdysi jako použité v lese. Tehdy ze zvědavosti jsem jim dal novou baterii, koupil plastový náramek. Je to 7 let a ony fungují dodnes, displej plně funkční, pouze upadla tlačítka na stopky a trčí tam čepy, které zatrhávaly oblečení. tak jsem se poohlédl po jiných hodinkách. Po vynikajících zkušenostech opět Timex.
    Tyto hodinky jsou klasického vzhledu, kdo není příznivcem výstřelků, ocení je. Jsou retro se vším všudy, dokonce mají pérový náramek, který určitě ocení sklalní příznivci tohoto stylu. Protože nejsem extrémní vyznavač retra, sehnal jsem k hodinkám kovový článkový náramek, se stejným povrchem, jako jejich pouzdro, takže vypadá, že k nim patří taky.
    Ale hlavní důvod, proč jsem si je pořídil, je vytvořená důvěra v Timex a ten, že mají podsvícení indiglo a baterii CR2016, která je větší, než jsem viděl u ostatních hodinek. Tyhle konkrétně mají bílé ručičky na černém podkladu a jsou dobře vidět. Nemají nejrůznější tlačítka a přídavné ciferníčky, ale dlužno říct, že já bych je stejně nevyužil.
    A to, že jsem je koupil za 1053 kč, protože jsem naprosto náhodou narazil na slevu, to bylo příjemné.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

spokojenost