Fossil JR 1437

Pánské hodinky FOSSIL JR1437 Nate Označení hodinek: Pánské hodinky FOSSIL JR1437 Nate Zobrazení hodinek: Analogové zobrazení času...
3 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z TimeStore.cz

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma88 % • 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 7 983 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 18 573 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma96 % • 17 999 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 714 recenzíDalší informace

Značka

• elegantní
    • kvalitní materiály
  • , zakoupeno v hodinky-365.cz

• nádherný design velký ciferník krásně viditelné a elegantní

Jsou sice těžší ale mně to nevadí vybíral jsem podle značky stejné hodinky jiné barvy mám už 5 let a nedám na ně dopustit značka FOSSIL je pro mně TOP elegance přesné a dobře viditelné .

Z hodinek jsem nadšený

Balení:

Krabička FOSSIL

Funkce hodinek:

• Datumovka - umístěna na pozici 4
  • Chronograf - ručičkové stopky, ciferníky: 60sec., 30min.
  • Zobrazení 24 hod. času v samostatném ciferníku

Luminiscenční ručičky

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Co jsem očekával, nastavíte jej, nastavíte popruh na velikost a dělá práci.
    • přezka na řemínku se snadno poškrábe. po 2 měsících používání, přestože jsem si dával pozor, abych ji o nic nedrhnul.

Líbily se mi tyto hodinky na můj vkus, ale to je subjektivní

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Moderní mužské krásné hodinky.
    • Žádné

Správné místo atlathato s originálními produkty.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Rychlé, spolehlivé a za dobrou cenu
    • Žádné

Vše bylo naprosto správně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Mužné, robustní hodinky se snadno čitelným ciferníkem, počínaje vteřinovkou. Voděodolný, kovový, tmavě šedý řemínek je skutečný. Zažil jsem rozdíl mezi kůží a kovem, pro mě je ten druhý dobrý.
    • Ne. Ačkoli když nejsou v akci, jsou poměrně drahé.

Sofistikované řemeslné zpracování, krásný, nadčasový styl. Líbí se mi to.

• elegantní

hmotnost tak akorát
    návod na nastavení v AJ na stránkách výrobce

• Rychlost dodání + spolupráce
  • , zakoupeno v TimeStore.cz

• hodinky jsou velké, přesně podle mé představy
    • ocelový řemínek odlehčen
    • povrchová úprava matná, moc pěkné

Hodinky budou darovány. Věřím, že se budou líbit :) .