Dolce & Gabbana DW0379

• kulaté velké hodinky - styl
    • třpyt a lesk
    • vodotěsnost
    • bezpečné a jisté zapínání

Tento produkt jsem si vybrala hlavně kvůli značce. Dolce a Gabbana je módní ikonou nejen hodinek, ale samozřejmě a hlavně oblečení, různých outfitů, šperků.

Hodinky této značky jsou navíc podle mých představ, jak barvou, velikostí, propracovaností, vodotěsností.

Jestli jste zastánce značek nebo, jak jsem již zmiňovala, módy, není nic uspokojivějšího než tento produkt.

Já jsem naprosto spokojená a navíc Vám hodinky zkrátí podle vašeho obvodu zápěstí ještě předtím než produkt odešlou!!

Takže když Vám hodinky přijdou do vašich rukou, máte je 'ušité' na míru a není jednodušší věc než je zapnout a nosit tak, jak se Vám to líbí..

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Mají super vzhled a ve skutečnosti ještě lepší než na fotce.
    • Jsou křehké a mám strach že po pádu se kamínky odlepí,ale člověk musí být na tyhle věci opatrný.

Jsem velmi spokojená a určitě bych neměnila :-)

Určení
Barva řemínku
zlatá
Barva ciferníku
vícebarevná

Krásné dámské náramkové hodinky Dolce a Gabbana jsou dokonalým doplňkem Vaší image.

Hodinky na sebe ihned strhnou všechnu pozornost díky svému luxusnímu vzhledu. Řemínek i pouzdro mají z pozlacené ocele, díky které jsou nepřehlédnutelné.

Ciferník je zdoben kamínky a oranžovým nápisem D a G, který je také vysázený kamínky. Díky těmto exklusivním hodinkám se budete cítit skvěle. Jejich desing je dokonalý a vhodný do společnosti.

Tato mladá značka Dolce a Gabbana reprezentuje nejenom hodinky ale také parfémy a oblečení. Je to celosvětově uznávaná značka s nadčasovým desingem.

Popis hodinek:

Dámské náramkové hodinky

Typ hodinek - analogové

Napájení - baterie

Vodotěsnost - 30m

Sklo - minerální

Matriál řemínku - pozlacená ocel

Materiál pouzdra - pozlacená ocel

Barva ciferníku - žlutá plus osazen kamínky

Funkce - základní

Záruka - 24 měsíců

Hodinky Dolce a Gabbana obdržíte v originální krabičce, záručním listem a také návodem k použití.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• ok

• kulaté velké hodinky - styl
    • třpyt a lesk
    • vodotěsnost
    • bezpečné a jisté zapínání

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Mají super vzhled a ve skutečnosti ještě lepší než na fotce.

Jsem velmi spokojená a určitě bych neměnila :-)