Citizen AT8130-56L

• Ecodrive - baterie vydrží životnost hodinek
    • Safírové sklíčko
    • Radio-controled v Praze funguje bez problému, vždy přesný čas
    • Titan - jsou lehounke
    • Oproti obyčejnému chronografu, velká vteřinová ručička ukazuje normálně vteřiny, což je super. U předchozích chronografu byla velká vteřinová ručička pouze pro stopky a malá ukazovala aktuální čas
  • , zakoupeno v TimeStore.cz

Hodinky jsem zakoupila na základě požadavků mého manžela. Je s nimi velmi spokojen. Jak po funkčnosti hodinek tak po jejich celkový design.

• má vlastnosti, jaké si kdo představuje na základě podrobného popisu
    • mám je 10 dní a nevýhodu nepociťuji

Koupil jsem proto, že jsou z titanu, solární, radiové -i když problém s nastavováním času mimo dopadu signálu nastaveného na " Paris"pro ČR- v jiných oblastech v souvislosti s letním a normálním časem nebude bez osobního zásahu možné

Určení
Sekundovka
Světový čas
Ovládání signálem
Podsvícení

Pánské hodinky Citizen Radio Controlled Chrono Titanium AT8130-56L jsou jako stvořené pro milovníky přesného času, jehož zobrazení zajišťuje multifrekvenční rádiové řízení času. Tento model je napájen solární energií (Eco-Drive) a díky použití titanu Super Titanium™ je jeho nošení mimořádně pohodlné. Univerzální vzhled předurčuje tento model hlavně ke každodennímu nošení...

• Ecodrive - baterie vydrží životnost hodinek
    • Safírové sklíčko
    • Radio-controled v Praze funguje bez problému, vždy přesný čas
    • Titan - jsou lehounke

• má vlastnosti, jaké si kdo představuje na základě podrobného popisu
    • mám je 10 dní a nevýhodu nepociťuji

• , zakoupeno v VIRTUCON.CZ

• Krásné lehké hodinky. Doporučuji.
  • , zakoupeno v Svět Času.cz

• velmi kvalitní provedení
    • safírové sklíčko
    • titanové pouzdro a řemínek
    • přesnost
    • vodotěsnost na koupání v bazénu
    • mínus žádný nevím

Po dlouhé době jsem hledal kvalitní hodinky o které se nemusím starat (seřizování času) a našel tyto. Splňují vše co jsem chtěl. Mají safírové sklíčko a po zkušenosti s minerálním které jsem poškrábal, jsem dal přednost jemu.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Nic moc dárková krabička...
  • , zakoupeno v Svět Času.cz

• komunikace
    • rada

Dlouho jsem vybíral hodinky na které jsem šetřil,výborná komunikace a ochota prodejce.Volal jsem více prodejcům ale nikdo cenu nesnížil jako svět času.Pokud budu kupovat hodinky ještě jednou a budou dal fungovat a nezmění se tak jedině u nich,jen ať jim to vydrží.Díky.

• , zakoupeno v VIRTUCON.CZ

Jsem spokojen!