Citizen AT8011-04E

Barva řemínku
Barva ciferníku

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• EcoDrive se nabíjí ze slunce
    • Životnost dobíjecí baterie je velmi dlouhá. Můj první EcoDrive měl baterii 14 let, než jsem ji změnil.
    • Rádiové ovládání pracuje velmi dobře a udržuje přesný čas.
    • Safírové sklo - žádné škrábance
    • Pěkné a stylové hodinky vhodné pro formální i neformální příležitosti.
    • 10 měsíců energie v tmě
    • 20 bar (200m) odolnost proti vodě
    • Delší doba nabíjení hodinky, pokud byla baterie zcela vybitá (kolem 30-40 hodin). Po jeho nabití, žádný problém.
    • Trochu komplikované nastavení hodinky na začátku
    • Není to hodinky pro potápění. Není to pro mě problém, ale může být pro někoho jiného.

Celkově skvělé hodinky! Pro některé lidi EcoDrive není vhodný, protože byste neměli nechávat hodinky příliš dlouho ve tmě. Jsem fanouškem značky a není problém nechat hodinky kolem oken, takže je vždy nabitá. Citizen má dobré ceny (ve srovnání se Seiko) a velmi kvalitní hodinky. Můj první EcoDrive použil baterii po dobu 14 let, než jsem ji změnil.

• , zakoupeno v TimeUp.cz

Dobrá hodnota v přijatelné cenové relaci - safírové sklíčko, solární dobíjení, rádiem řízené hodinky.

• Spokojnosť

Eco-Drive
Barva řemínku
Barva ciferníku
černá

Pánské hodinky Citizen Eco-Drive AT8011-04E Pánské Chrono Funkuhr Saphir, 43 mm, 20 ATM jsou ideální volbou pro všechny aktivní sportovce. Analogový ciferník je velmi odolný a vyznačuje se dynamickým designem. Na výrobu pouzdra hodinek byl použit kvalitní materiál, kterým je nerez. Barva pouzdra hodinek je stříbrná, k tomu perfektně ladí též řemínek hodinek Citizen Eco-Drive AT8011-04E Pánské Chrono Funkuhr Saphir, 43 mm, 20 ATM, jehož barva je černá.

Sportovní hodinky nabízejí tyto funkce, které při sportu oceníte: sekundy, minuty, hodiny, 24 hodin, den v týdnu, datum, chronograf, nekonečný kalendář, rádiově řízené, solar, světový čas. Samozřejmostí modelu je vodotěsnost 20 ATM a osvětlení: luminiscenční ručičky.

Informace k hodinkám Citizen Eco-Drive AT8011-04E Pánské Chrono Funkuhr Saphir, 43 mm, 20 ATM

• Výrobce: Citizen
  • Určení: pánské
  • Rozměry (mm): 43 x 12
  • Funkce: sekundy, minuty, hodiny, 24 hodin, den v týdnu, datum, chronograf, nekonečný kalendář, rádiově řízené, solar, světový čas
  • Styl: sportovní
  • Typ strojku: solární (Quartz)
  • Vodotěsnost: 20 ATM

• Šířka řemínku (mm): 23
  • Barva řemínku: černá

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• EcoDrive se nabíjí ze slunce
    • Rádiové ovládání pracuje velmi dobře a udržuje přesný čas.
    • Safírové sklo - žádné škrábance
    • Pěkné a stylové hodinky vhodné pro formální i neformální příležitosti.
    • 10 měsíců energie v tmě
    • 20 bar (200m) odolnost proti vodě
    • Trochu komplikované nastavení hodinky na začátku

• Spokojnosť
  • , zakoupeno v DELUX.cz

• Pěkný vzhled, v jednoduchosti je krása.

Byl dodán perfektní český návod a navíc byly již seřízeny až na jednu maličkost kterou jsem dle návodu ihned vyřešil.