Casio WV-58E-1A

Barva ciferníku
šedá

Skvělá přesnost

• Dobře čitelný displej.

Viditelnost údajý je výborná, hodinky přijímají radiový signál v pořádku, spokojenost.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Naprosto spokojen
    • Žádná

S hodinkami CASIO jsem velice spokojen, splnili moje očekávání.Doporučuji ostatním zákazníkům.

Určení
Barva řemínku
černá
Barva ciferníku
šedá

Casio WV-58-1A jsou pánské sportovní hodinky. Mohou se pochlubit přehledným digitálním displejem a spoustou funkcí, které využijete právě při sportování.

Tento model hodinek je kompletně vyroben z plastu. Tento materiál nabízí spoustu výhod. Jednak jsou hodinky velmi lehké a na ruce je neucítíte, jednak jsou velmi pružné a dokážou se přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám. Digitální ciferník, který je kulatého tvaru, kryje sférické sklíčko. To je speciálně vypouklé do tvaru čočky, takže na displej lépe uvidíte.

Sportovní pánské hodinky Casio WV-58-1A nabízejí spoustu funkcí. Využít můžete například stopek, alarmu, datumovky, osvětlení, přehledu světových časových pásem nebo ukazatele dní v týdnu. Hodinky jsou také řízené rádiovým signálem.

Skvělá přesnost

• Dobře čitelný displej.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Naprosto spokojen
    • Žádná

• Výborné modré celoplošné osvícení displeje
    • Trvale přesný čas
    • Vodotěsné na plavání
    • Bezvadně čitelný displej díky sférickému sklíčku
    • Možná by neškodil širší pásek,tento je na pánské hodinky myslím užší.

Za málo peněz dost muziky.Jsou pěkné,výborné modré podsvětlení zaručuje bezvadnou čitelnost displeje i v noci.Trvale přesný čas vodotěsnost vyzkoušena při plavání v bazénu.Akorát řemínek je na můj vkus úzký pomalu jak na dámské provedení hodinek,ale už jsem si zvyknul.Shrnuto,dobrá koupě.Nastavení jednoduché.Návod normálnímu člověku postačí i v cz.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Po 5 letech mám již druhé, ty samé. Není třeba je nastavovat.
    • Krycí sklíčko je opravdu hodně měkké, již druhý den jsem pořídil šrám.
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

Mám je krátce na hodnocení

• Jsou skvělý
  • , zakoupeno v Tiphodinky.cz

• Vzhledem k velikosti lehké.
    • Celoplošné podsvícení.
    • Rádiová synchronizace času za tu cenu.
    • Režim 12/24 hodin se volí v nastavení a ne při zmačknutí tlačítka, což mě na předchozích Casio-F201 štvalo (přepínalo se to při náhodném dotyku)
    • Na obrázkách vypadá lesklá plocha tmavší (jako lesklá šedá), ve skutečnosti je to prostě lesklý chrom, světlý, což jsem nechtěl.
    • Jsou větší, než vypadají, subjektivní dojem. Byl jsem zvyklý na menší a tenčí hodinky.
    • Plast vypadá trochu levně, ale na druhou stranu, jsou to taky levné hodinky... :-)

Kdybych je viděl naživo, než jsem je koupil, možná bych si to rozmyslel, ale teď už je mám, Snad si na velikost a trochu jiný vzhled (než jsem chtěl) zvyknu. Taky uvidíme, jak je reálná dvouletá výdrž baterie...

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Ukazuje světové časy, každodenní synchronizace (kvůli tomu se kupovaly).
    • Nejasný návod, příliš stručný.

Přijatelný poměr cena / funkce. Ukazuje světové časy, každodenní synchronizace (kvůli tomu se kupovaly). Podsvětlení. Stopky. Budík.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• I ve skutečnosti vypadají dobře, jsou lehké a kvalitně zpracované. Velké plus je čas řízený radio signálem a spousta funkcí.
    • Pásek by mohl být měkčí , ale i tak se nosí dobře. Náchylné na poškrábání.

Dobré digitální hodinky za rozumnou cenu.