Casio W-752D-1

stříbrná
Barva ciferníku
bílá

• , zakoupeno v Klenoty Buráň

Nejoblíbenější hodinky mého muže.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

pěkný vzhled přehledný displej snadné ovládání

• , zakoupeno v HodinkyEgo

Už jsem je jednou měl a fungovaly bez problémů několik let. Pak jsem si je rozbil a poté měl nkolikery různé. Když ale přišel čas koupit nové, sáhl jsem po osvědčeném modelu.

Určení

CASIO krabička

Funkce:

• Předprogramovaný kalendář
  • Stopky, přesnost měření: 1/100sec. max. do 100 hodin
  • Odpočítavací stopky - odpočítávání času s přesností 1/1sec. do 24 hod.. s automatickým opakováním
  • 60 Lap Memory - paměť na 60 okruhů
  • 5 x více alarm
  • Snooze funkce - opakované buzení
  • Druhý čas
  • Hodinový signál
  • 12/24 hod.. formát času
  • LED podsvícení displeje

• , zakoupeno v Klenoty Buráň

Nejoblíbenější hodinky mého muže.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

pěkný vzhled přehledný displej snadné ovládání

• , zakoupeno v HodinkyEgo

• , zakoupeno v Tiphodinky.cz

• prizniva cena
    • hezke
    • funkcni

nejsem narocny uzivatel a pouzivam hodinky na to abych vedel kolik je hodin, hodi se k obleku i na sport, design mi vyhovuje, hodinky se mi vzhledove velice libi.

• 5x budík
    • automatické osvětlení
    • není řízeno radiem

dobrá cena
    spousta funkcí

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• ma vse co potrebuji - cas, stopky a budik
    • nepodarilo se mi zjistit jak vypnout zvukove efekty tlacitek

slusny produkt

Hodinky.cz (prodejce)

Dobrý den, u tohoto modelu bohužel zvukové efekty tlačítek vypnout nelze.
    Martin Hrubý

• Jednoduché a přehledné hodinky
    • Chybí český návod

Kvalita odpovídá ceně

• , zakoupeno v Hodinky.cz

vynikající sportovní hodinky naprosto ideální, pro sport a volný čas, odolný materiál, menší nevýhoda špatně podsvícený displej

• Hodinky mají vše co jsem od hodinek vyžadoval ať už to jsou stopky , odpočítávání času či že jsou vodotěsné a dá se s nimy v klidu plavat.Překvapil mě datum kde mysleli i na přestupný rok a dny v měsíci Únoru .
    • Někdo v recenzích píše že potřebuje návod nebo že je nedostatečný já za sebe mohu říct že návod co je na záručním listu je plně dostačující a stačí k pochopení chodu hodinek.
    • Hodinky se mi týden co týden zpožďují o 6 vteřin.

Dobrá cena i kvalita.