Casio PRW-2500T-7

stříbrná
Barva ciferníku
šedá

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Hodinky jsou dárek,ještě nevyzkoušeny.
  • , zakoupeno v Helveti.cz

Výtečné hodinky jak k venkovnímu sportovnímu použití tak na běžné nošení. Díky titanovému tahu a celkovému provedení působí luxusně a poutají pozornost. Mají mnoho užitečných funkcí, které se aktivnímu člověku mnohdy hodí (kompas,výškoměr,barometr,teploměr,ukazatel fáze měsíce). Mají solární napájení a jsou rádiově řízené. Tudíž prakticky bezúdržbové a přesný čas máte vždy. Cena je sice na digitálky trošku vyšší, ale to mi nevadí-způsobují mi radost a jsem spokojený.

Hodinky mám krátce , zatím velká spokojenost

Barva řemínku
stříbrná
Barva ciferníku
šedá

Hodinky Casio Protrek PRW 2500T-7 jsou pánské hodinky určené na sportovní a outdoorové aktivity, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s účelným a bytelným zpracováním hodinek... Hodinky Casio Protrek PRW 2500T-7 jsou pánské hodinky určené na sportovní a outdoorové aktivity, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s účelným a bytelným zpracováním hodinek.

Casio PRW 2500T-7 jsou modelem z řady Pro Trek, pro niž je typické použití funkcí spojených s pobytem v přírodě.…

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Hodinky jsou dárek,ještě nevyzkoušeny.
  • , zakoupeno v Helveti.cz

Hodinky mám krátce , zatím velká spokojenost

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Mohli být celé kovové i tělo

• Mnoho funkcí
    • Masivní zpracování
    • Vysoká cena
    • Slabší podsvícení displeje
    • Teploměr je ovlivněn tělesným teplem nositele

Za poměrně vyšší cenu nabízí produkt mnoho funkcí.Mohlo by být jasnější podsvícení displeje,též teploměr je ovlivněn teplem ruky.Hodnoty barometru a výškoměru jsem zatím neporovnával s přesným přístrojem,kompas jsem překalibroval.Vodotěsnost jsem také zatím nevyzkoušel.Jak bude odolný ukáže čas.

• , zakoupeno v TimeUp.cz

• funkce
    • kdyby umeli varit kafe tak sou dokonaly :)
    • lehky ( az moc , predtim jsem mel ocelovy a to mi vyhovovalo vic)
    • zapusteny sklo bude tezky poskrabat (spis to odnesou plasty)
    • reminek z titanu + bezpecnostni preska
    • nemusite se o ne starat (solar dobijeni a rizeni radiem)
    • ty plasty bych nejradsi nahradil taky titanem. hodinky sou lehky takze by to nicemu nevadilo
    • cena je vyssi ale jsou i hodinky za 200 tisic co nemaj ani datumovku :)
    • teplomer je ovlivnovan teplotou tela (titan vede teplotu lepe jak ocel takze dalsi + pro ocel :))

pro hracicky, technoidy, sportovce a aktivni lidi prijemny spolecnik. pomer cena / vykon je odpovidajici.
    kompas je OK, presnost tlakomeru a vyskomeru jsem jeste neporovnaval. teplomer ok kdyz nemate hodinky na ruce