Casio LTP-1281G-7A

Dámské hodinky CASIO LTP 1281G-7A Označení hodinek: CASIO LTP 1281G-7A Strojek: Quartz, Kalibr 1330 Napájení: Baterie SR626SW Zobrazení času: Analogové Materiál...
1 690 Kč

Barva ciferníku
bílá

Malý řemínek který nejde prodloužit

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

Zatím je to brzy.Uvidime!

• Vypadají elegantně,byl to dárek,který udělal radost

Funkce:

• Základní
  • Vteřinová ručička

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Doporučuji všem, kteří milují krásu. Nezajímaly mě technické parametry a další chytrosti. Hodiny, ukazují čas, zbytek mě nezajímá.
    • Zatím jsem žádnou nenašel.

Líbilo se mi to a koupil jsem si to

Malý řemínek který nejde prodloužit

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Koupila jsem ho ve slevě, takže cena byla velmi příznivá. Původní velikost popruhu mi byla příliš velká, ale naštěstí jsem si ji mohla upravit, takže je teď perfektní.
    • Žádný jsem nenašel.

Velmi pěkný kus, vypadá lépe než na obrázcích. Rozměry jsou realistické, barva je opravdu mosazná, krásně lesklá. Ručičky jsou docela malé, pro mě super, ale nedoporučuji pro lidi s brýlemi na čtení. Mechanismus je přesný, takže celkově jsem naprosto spokojen.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

Zatím je to brzy.Uvidime!

• Vypadají elegantně,byl to dárek,který udělal radost
    • Spolehlivost.
    • Nejsem si vědom žádné nevýhody.

Líbil se mi název značky a líbil se mi tvar.