Casio LTP-1264G-7B

Barva ciferníku
stříbrná

• Hodinky jsou pěkné
    • Špatně čitelná datumovka

Hodinky jsou pěkné, elegantní, pouze datumovka je špatně čitelná.

• , zakoupeno v TopTime.cz

• cena, ocelový pásek
    • velmi malé, velmi lehké, že se mi ani nechce věřit, že je to ocelový pásek, je velmi ohebný
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Sekundová ručička

2zákazníci nedoporučují produkt

• Hodinky jsou pěkné
    • Špatně čitelná datumovka

Hodinky jsou pěkné, elegantní, pouze datumovka je špatně čitelná.

• , zakoupeno v TopTime.cz

• cena, ocelový pásek
  • , zakoupeno v ALFA.cz

Krásné, elegantní.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• ženě se jako dárek moc libily
  • , zakoupeno v Hodinářství.cz

dárek

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• krásné,praktické,do společnosti i do práce
    • casio mám a max spokojenost
    • cena vs kvalita

Casio moc dobrá značka
    casio jedny mám a spokojenost max
    hezky zpracované a přehledné
    je to dárek který jako peníze nikoho neurazí
    doporučuji tento výrobek každému

• špatně čitelné datum

Pěkné hodinky,elegantní.

• Velmi hezké a příjemné na nošení.Plusem je datumovka a voděodolnost hodinek.Velký ciferník výborně čitelné.Hezčí než na fotce.

Pohodlnné hodinky pro každodenní nošení.Rychlé dodání z e-shopu,vše v nejlepším pořádku.Doporučuju www.hodinky.cz

• , zakoupeno v Alza Trendy

• Elegantní s datumovkou a kovový pevný náramek.

Mám rád výrobky Casio a manželce hodinky udělaly velikou radost. Takže i jí jsem spokojený.
    Akorát budeme muset k hodináři, nechat zkrátit náramek.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Kupujeme již delší dobu tuto značku a ještě nás nezklamala,vybíráme vždy jednoduché a střídmé hodinky bez zbytečných a pro nás nepotřebných doplňků,líbí se nám právě taková čistá elegance.Nikdy bych nenosil na ruce"orloj" napěchovaný nepotřebnými fůnkcemi jen k vůli prezentaci,že na to mám.Mohu se klidně dívat na čas na mobilu,ale zvyk je železná košile a klasické ručičkové hodinky jsou pro mne nenahraditelné.

Už jsem to popsal výše.