Casio EF-545D-1A

stříbrná
Barva ciferníku
černá

• , zakoupeno v Tiphodinky.cz

Vybral jsem si produkt na internetu. Líbil se mi, tak jsem si ho objednal. Zkušenosti zatím nemám. Doporučuji.

• To co presentují, tak dodají

Hodinky mám jako dárek, tak zatím nemůžu hodnotit kvalitu, ale s obchodem i dodáním jsem spokojená

Určení

Hmotnost (g) 191

Funkce

Tachymetr, Stopky, Datumovka, Alarm

Popis zboží

Pánské hodinky Casio model EF 545D-1A jsou vyrobeny z kvalitní ocele stříbrné barvy. Sklíčko je minerální - odolné vůči poškrábání. Na bílém ciferníku jsou k dispozici luminiscenční ručičky. Pánské hodinky disponují jednoduchou datumovkou, stopkami a alarmem. Pánské hodinky jsou voděodolné - 100M, vhodné pro plavání. Napájení je formou baterie quartz.

• To co presentují, tak dodají

• Vzhled
    • Robustnost
    • Elegance

Hledal jsem hodinky do cca 4000,- a šlo mi pouze o to, aby hezky vypadaly. Po dlouhém hledání jsem se zamiloval do série Casio Edifice a konkrétně do tohoto modelu. Tento model v této sérii je jeden z nejrobustnějších a nejelegantnějších. Vypadají přesně jako na fotkách. Mezi jeho funkce patří budík a stopky. Nic víc od hodinek neočekávám a jsem tudíž maximálně spokojený - na ruce jsou opravdu velmi elegantní a určitě je člověk, kterému je ukážete, zařadí do mnohem vyšší cenové kategorie. Všem, kdo hledají to co já - reprezentativní hodinky - mohu jen doporučit.

• Všechno. co sem od hodinek chtěl to mám a za dobrou cenu
    • jidně snad to že když jsou ručičky na 3 hodině není vydět datum

skvělé hodinky které jsou na živo mohem hezčí než na fotkách

• Krásný vzhled
    • robustní
    • opakovaný budík
    • elegantní
    • vteřinová ručička
    • horší čitelnost

Nádherné elegantní hodinky s velkým robustním ciferníkem. Vteřinová ručička není na klasickém místě, ale otáčí se v málém kolečku pod hlavní osou. Ve skutečnosti jsou hůře čitelné, člověk s horším zrakem asi neuvidí na budík či stopky. Jinak jsem spokojen, jsou hezčí než na obrázku.