Festina 16599/1

stříbrná
Barva ciferníku
bílá

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Nádherné hodinky od kvalitního výrobce.
    • Zpracování
    • Design
    • Mě osobně vyhovující velikost a jejich váha
    • Sportovní, ale zároveň luxusní vzhled
    • -

Tyto hodinky se mi líbily, již delší dobu a po dlouholeté spokojenosti s touto značkou jsem o jejich koupi vůbec neuvažoval. Jediný problém byl, našetřit dostatečnou částku :-). Ale kvalita, je kvalita. A nelituji jejich koupi.

• , zakoupeno v Tiphodinky.cz

• vynikající desing
    • prozaím nic

S hodinkami jsem spokojený, vypadají velmi dobře i když se nejedná o nejnovější model.

• nevim

Rozměry průměr 48 mm

Funkce

Stopky, Datumovka

Festina Sport Chrono Bike Tour De France 2012 16599/1

Festina Sport Chrono Bike Tour De France 2012 16599/1  Pánské hodinky Festina Sport Chrono Bike Tour De France 2012 model 16599/1 jsou vyrobeny z kvalitní ocele. Hodinky mají minerální sklíčko - odolné vůči poškrábání. Hodinky disponují vodotěsností 100 M, vhodné také pro plavání. Funkce - datumovka a stopky. Sportovní hodinky jsou napájeny

• Výborný
    • nic akorát mě v jarních či letních dnech ocelový originální řemínek špiní zápěstí.. zajímavý..

Doporučil bych akorát že nikdo z mých známých by si tak drahý hodinky jako jsem si je k vánocům dopřál já oni určitě za ty prachy nekoupily...

• Hodinky mohu všem doporučit.Kvalita a spokojenost
    • Jediná nevýhoda je že v noci nelze zjistit kolik je hodin nebot nelze rozsvítit ciferník

Chtěl jsem pořádné hodinky a hlavně kvalitu proto padla volba na značku Festina

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Nádherné hodinky od kvalitního výrobce.
    • Zpracování

• nevim
    • asi nic

nic

• , zakoupeno v Hodky.cz

• Dodací lhůte ještě dříve než se uvadí takže super

Vše ok doporučuji

• , zakoupeno v Hodinky.cz

Opět moc moc krásný kousek, který se povedl!!!!
    Doporučuji!!!!

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Super hodinky.Jsou masivní, těžky.prostě suproví