Casio WV-58D-1A

šedá

Kvalitní hodinky, přesně podle cenové relace

• přesný čas
  • , zakoupeno v Hodinářství KOSCOM

• Hodinky vypadají skvěle, byly seřízeny. Dodáno bylo rychle.
    • Zatím nemám, hodinky jdou dobře a přesně.

Značka
Barva řemínku
stříbrná
Barva ciferníku
šedá

Hodinky Casio WV 58D-1A jsou pánské sportovní hodinky s mnoha užitečnými funkcemi. Díky svému designu jsou vhodné jak na běžné nošení, tak ke sportování... Hodinky Casio WV 58D-1A jsou pánské sportovní hodinky s mnoha užitečnými funkcemi. Díky svému designu jsou vhodné jak na běžné nošení, tak ke sportování.

Casio WV 58D-1A mají digitální displej, který zobrazuje datum, stopky, budík či automatický kalendář. Čas se synchronizuje prostřednictvím radiového signálu, což hodinkám zaručuje naprostou přesnost.…

Kvalitní hodinky, přesně podle cenové relace

• přesný čas
  • , zakoupeno v Hodinářství KOSCOM

• Hodinky vypadají skvěle, byly seřízeny. Dodáno bylo rychle.
    • Zatím nemám, hodinky jdou dobře a přesně.
  • , zakoupeno v Hodinky.cz

Jsou to moje, již ty samé 3. hodinky, poprvé přestal po letech být viděn display, podruhé se sami často resetovaly, ale jsem na ně zvyklí a mám rád přesný čas tak jsem je pořídil napotřetí.........

• , zakoupeno v Hodinky.cz

Rádiovým signálem řízené hodinky
    Kovový tah
    Nevýhodou je poměrně složité nastavení bez českého návodu, který nelze najít ani na internetu.
    Instruktáž na Youtube v AJ moc nepomůže, spousta zbytečných řečí a opakujících se kroků, ve kterých se zorientuje (snad) znalec jazyka

• Snadné zapínání
    • Automaticky nastavuje čas, včetně letní/zimní
    • Vodotěsný
    • Zobrazení data je konfigurovatelné dd-mm nebo mm-dd
    • Úprava délky pásku jde docela ztuha
    • Design displeje vypadá z dálky jako rozbitý
    • Ovládání trošku složitější

Celkem slušný hodinky a až ten displej vypadají docela dobře. Lze přepínat mezi místním a druhým "světovým" časem, což nejspíš nevyužiji a teď se mi dokonce stalo, že jsem se omylem na něj přepnul (měl jsem tam Londýn) a málem přišel někam pozdě, protože jsem si myslel, že mám ještě hodinu času.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Vyhovují ve všem . Přesnost . Dají se nosit ke všem příležitostem.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Mnou velmi žádaná kombinace světlého kovového designu hodinek (s převahou skutečně kovových částí) i řemínku, digitálního zobrazení včetně sekund i plného letopočtu již i v základním zobrazení, radiového řízení času a účinného modrého podsvícení.
    • Vysoká přesnost je již i ta výrobcem zaručovaná - tj. při uváděné toleranci chodu tohoto hodinového strojku (max. 20 sekund za měsíc) v kombinaci s nastavenou automatickou radiovou korekcí jeho chodu (v našich podmínkách je to jednou za 24 hodin, obvykle v 1:00) z toho vychází maximální odchylka momentálního znázornění dvě třetiny sekundy; většinou je ale tato odchylka ještě výrazně menší, jako je tomu i u mého kusu hodinek.
    • Oproti přímému designovému předchůdci, tj. oproti Casio W-752, mnohem účinnější osvětlení ciferníku - nikoli již nestejnoměrně rozloženým slabým žlutavým světlem, ale modrým podsvícením displeje.
    • Omezením tohoto produktu (vyplývajícím ovšem z příslušné cenové kategorie) je nevysoká odolnost proti poškrábání, a to jak sklíčka, tak i ostatních částí.
    • Pouhé dvě možnosti (dírky) pro snadnou úpravu obvodu řemínku - přímý designový předchůdce (od téže značky), tj. Casio W-752, měl tyto dírky čtyři; úpravu velikosti (směrem dolů) ale samozřejmě lze řešit snížením počtu segmentů řemínku.

Pro toho, kdo hledá přesné a velké kovové digitálky.

• , zakoupeno v Helveti.cz

Zatím jsou hodinky funkční, ale je to krátká doba na hodnocení.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Na hodinky Casio, které byly mými prvními hodinkami, vzpomínám velmi rád. Za 38 let to jsou mé čtvrté Casia a vždy jsem s nimi byl velmi spokojen. Tyto poslední jsem si zakoupil s rádiem řízeným signálem a vzhledem k tomu, že je mám prozatím krátkou dobu, jsem s nimi nadmíru spokojen. Malou nevýhodou je zkracování kovového řemínku, ale náš hodinář ve městě si s tím poradil velmi hravě a i když jsem hodinky nekupoval u něj a nabízel jsem mu za zkrácení finanční odměnu, velkoryse ji odmítnul. Za mě doporučuji.