Casio EQW-A1200DB-1A

Barva ciferníku
černá

• , zakoupeno v Žilka Hodinky

• Pekny design.
    • Solarni nabijeni, pouze analogove zobrazeni, vodotesne, celokovove. Svetove casy, stopky, budik, odpocet casu, kompas,...
    • Snadne a rychle ovladani, rychle prestaveni rucicek.
    • Velikost akorat na moji vetsi ruku.
    • Snad jen korunka pro ovladani jde hure vysroubovat kdyz jsou hodinky na ruce. Vyasi hmotnost.

Je to individualni zalezitost, na fotkach vypadaji skvele v realu jeste lepe. Jsem moc cpokojen.

• , zakoupeno v be-ready.cz

• budík
    • vodotěsné
    • nesignalizují zvukem každou hodinu poze budík
    • tento typ nemá safírové sklíčko

používám casio hodinky už cca 15 let, vždy jsem s nima byl spokojený tak jsem koupil tyhle nádhery.
    ovládání je v celku jednoduché jen si člověk musí osahat funkce,
    jinak se ovládá vše intuitivně
    jsem naprosto spokojený jsou nádherný
    hodinky se hodí na každodení chození kamkoliv, jak do společnosti, práce nebo na sport.
    zkouknul jsem hodně recenzí na youtube a jsou přesně takový jak jsem doufal.
    na naučení ovládání je nejjednodušší video návod ani se pak nemusí číst návod papírový.
    Kvalita zpracování je parádní, každý detail na hodinkách je propracovaný - hodinky vypadají luxusně
    Hodinky jsem zahlédl na stránkách casia a hned jsem věděl, že je musím mít. Díky za parádní práci CASIU.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Nádherný design. Pěkné na ruce. Výborné a vcelku intuitivní
    • ovládání.

Mám je vcelku krátce, ale myslím že tyto hodinky jsou to pravé co jsem hledal.

Určení
Barva řemínku
stříbrná
Barva ciferníku
černá

Pánské hodinky Casio EQW-A1200DB-1AER Edifice 45mm 10ATM, výrobce Casio, jsou určeny pro využití při sportu. S tím souvisí nejen jejich design, ale také funkční dispozice. Na první pohled zaujme unikátní analogový ciferník a pouzdro hodinek, které zdobí stříbrná barva.

Řemínek z vyrobený z materiálu nerezová ocel je oblíbeným typem řemínku a skvěle doplňuje celkový vzhled těchto hodinek Casio. Součástí výbavy těchto hodinek je minerální, tvrzené sklo a osvětlené indexy, luminiscenční ručičky.

Při sportovních aktivitách přijde vhod řada špičkových funkcí, které tyto sportovní hodinky obsahují: hodiny, minuty, sekundy, datum, světový čas, kompas, časovač, budíkzeit, rádiově řízené, chronograf, automatický kalendář. Při výčtu předností tohoto modelu nesmíme zapomenout ani na vodotěsnost 10 ATM.

Informace k hodinkám Casio EQW-A1200DB-1AER Edifice 45mm 10ATM

• Výrobce: Casio
  • Určení: pánské
  • Rozměry (mm): 45 x 10
  • Funkce: hodiny, minuty, sekundy, datum, světový čas, kompas, časovač, budíkzeit, rádiově řízené, chronograf, automatický kalendář
  • Styl: sportovní
  • Typ strojku: solární (Quartz)
  • Vodotěsnost: 10 ATM

Ciferník

• Ciferník: analogový
  • Barva ciferníku: černá
  • Sklo: minerální, tvrzené
  • Podsvícení: osvětlené indexy, luminiscenční ručičky

Řemínek

• Řemínek: nerezová ocel
  • Délka řemínku (mm):
  • Šířka řemínku (mm): 21
  • Barva řemínku: stříbrná

• , zakoupeno v Žilka Hodinky

• Pekny design.
    • Snadne a rychle ovladani, rychle prestaveni rucicek.
    • Velikost akorat na moji vetsi ruku.

• , zakoupeno v be-ready.cz

• tento typ nemá safírové sklíčko

ovládání je v celku jednoduché jen si člověk musí osahat funkce,
    jinak se ovládá vše intuitivně
    jsem naprosto spokojený jsou nádherný
    zkouknul jsem hodně recenzí na youtube a jsou přesně takový jak jsem doufal.

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• Nádherný design. Pěkné na ruce. Výborné a vcelku intuitivní
    • ovládání.

Mám je vcelku krátce, ale myslím že tyto hodinky jsou to pravé co jsem hledal.

• , zakoupeno v TimeUp.cz

• Pěkně vypadaji
    • Není návod.vyžadovat pri dodání jinak nebrat!