Casio EF-126D-1A

Elegantní pánské hodinky EF-126D-1A Stylové pánské náramkové hodinky Elegantní pánské náramkové hodinky s analogovým zobrazením času. Hodinky potěší kvalitním zpracováním...
1 990 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Klenoty Buráň

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 429 recenzíDalší informace

Značka
Sekundovka
Podsvícení

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• uváděná délka životnosti baterie

Bez jakéhokoli návodu k obsluze, datumovka je malinká a špatně se nastavuje.

• , zakoupeno v Hodinářství KOSCOM

Objednala jsem dárek z nemocnice a došel v pořádku jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Za sqělou cenu sqělé hodinky.

Značka
Datum
Sekundovka
Podsvícení

Elegantní pánské hodinky EF-126D-1A

Stylové pánské náramkové hodinky Elegantní pánské náramkové hodinky s analogovým zobrazením času. Hodinky potěší kvalitním zpracováním využívajícím ocel a minerální sklo, které je odolné proti lehčím škrábancům. Ciferník je velice přehledný s 12 indexy. V dolním části černého ciferníku naleznete jednoduchou datumovku. Stříbrné tělo hodinek a ocelový řemínek doplňuje zajímavý černý ciferník. Hodinky jsou zapouzdřené ve velmi pevném ocelovém pouzdru. Hodinky jsou odolné proti vodě 100M = šnorchlování, potápění. K napájení hodinového strojku slouží baterie.

Informace k hodinkám Casio EF-126D-1AVEF Pánské Edifice 10 ATM 41 mm

• Výrobce: Casio
  • Určení: pánské
  • Rozměry (mm): 41 x 9
  • Funkce: sekundy, minuty, hodiny, datum
  • Styl: klasické
  • Typ strojku: baterie (Quartz)
  • Vodotěsnost: 10 ATM

• Šířka řemínku (mm):
  • Barva řemínku: stříbrná

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• uváděná délka životnosti baterie

Bez jakéhokoli návodu k obsluze, datumovka je malinká a špatně se nastavuje.

• , zakoupeno v Hodinářství KOSCOM

Objednala jsem dárek z nemocnice a došel v pořádku jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Za sqělou cenu sqělé hodinky.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

Hodinky jsou podle mich prectav jsem spokojen

• -elegantní
    • -odolnost

Hodinky měsíc po záruční době k.o. Vlez jsem v létě do řeky a z vnitřní strany na sklíčku se orosily. Často jsem se s nimi nekoupal, ale čekal bych od vodotěsných hodinek, že vodu v malém množství vydrží. Možná vadný kus, nevím. Následná oprava byla zbytečná, protože hodinky se začali zastavovat. Nechal jsem tedy vyměnit stojek a stále se zastavují.

• , zakoupeno v BRAWAT.CZ

• kvalita provedení
    • velice tmavý ciferník,neosvětlené číslice po nasvícení

za tu cenu dobré hodinky

• , zakoupeno v HodinkyEgo

• pěkný vzhled
    • velký ciferník
    • datumovka

• , zakoupeno v Tiphodinky.cz

• Za ty prachy perfektní

O.K.

• Kontrastní, dobře čitelný ciferník.
    • Kvalitní vodotěsná konstrukce.
    • Příznivá cena.
    • Dlouhá životnost baterie.

Hodinky Casio EF-126D-1A jsem si vybral, protože jsem sháněl jednoduché analogové náramkové hodinky s dobře čitelným ciferníkem bez dalších zbytečných ukazatelů a se značkou Casio jsem měl vždy jen ty nejlepší zkušenosti. Po několika letech spokojeného nošení musím říct, že své volby rozhodně nelituji: hodinky jsou přesné, díky kontrastnímu ciferníku, velkým číslicím a luminiscenčním ručičkám je čas dobře čitelný i za zhoršených světelných podmínek (často na ně např. nahlížím za šera nad ránem) a přestože je ze zápěstí nesnímám ani přes noc, sklíčko je stále jako nové a bez jediného škrábnutí. Pokud vám nevadí, že nabízejí jen opravdu základní funkce, tyto hodinky rozhodně doporučuji.